Asansör kullanımı gelişen yapı ve inşaat alanlarından dolayı son yıllarda bir hayli artış göstermiştir. Özellikle proje bazlı yapılan yapılarda asansörün önemi büyüktür. Her yapıda olduğu gibi apartmanınızda, iş yerinizde bulunan asansörlerin gerek duyduğu belirli tarih aralıklarında servis ve bakıma ihtiyaçları bulunmaktadır. Gebze’de hizmet veren firmamız Asansör Türk güçlü teknolojik donanımlar, uzman kadrosu ile sadece asansör alanında faaliyet göstermektedir.

Asansörün ulaşım için bir ihtiyaç olduğunu düşünürsek asansör bakımlarının ise güven oluşturduğu bir gerçektir. Güvenli bir asansör için Gebze’de ikamet ediyorsanız Gebze Asansör servis ve bakım anlaşmaları yapabilir, asansörünüzün her zaman ilk günkü güvende taşımacılık yapmasını sağlayabilirsiniz.

İmar kanununa göre 4 katlı ve daha fazla kata sahip olan her yapının asansör kullanımı için uygun olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer ki yeni bir asansöre ihtiyaç duyuyorsanız asansörün kullanım amacına özel olarak belirlenmesi gerekmektedir. Personel taşıyan asansörlerin yanı sıra ağır yük taşıyan asansörler de yıllık periyodik olarak servis ve bakıma ihtiyaç duyarlar.

İstenmeyen kazalar sonucunda ağır sorumluluklar altına girmektense yıllık anlaşmalar ile bulunduğunuz yapıdaki asansörün kendiniz ve çevreniz açısından en güvenli hale getirmeniz gerekir.

Leave a reply

required